Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Мер Кременчука зустрівся з ветеранським активом Крюківського та Автозаводського районів (ФОТО)

Напередодні Дня пам’яті та примирення та 73-ї річниці перемоги у ІІ Світовій війні, у Кременчуці проходять  святкові та меморіальні заходи.  
Учора відбулися традиційні зустрічі міського голови Віталія Малецького з ветеранським активом Крюківського та Автозаводського районів. Участь у заході також взяли секретар міської ради Юрій Гриценко та заступник міського голови Ольга Усанова. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.  
Керівник міста поділився з ветеранами планами щодо покращення життєдіяльності міста, соціального захисту населення, над якими наразі працює міська влада. Представники ветеранського активу, в свою чергу, звернулися до   Віталія Малецького зі свої проблемами та побажаннями щодо роботи міської влади. Всі ці питання взяті міським головою під особистий контроль.
Віталій Малецький привітав ветеранів із прийдешнім Днем Перемоги та  Днем пам’яті та примирення, побажав їм здоров’я, довголіття, добробуту та благополуччя. Він також зазначив, що молоде покоління має переймати їх безцінний життєвий досвід, любов до Батьківщини та бути гідними їх нащадками. Міський голова запросив всіх учасників зустрічі взяти участь у загальноміських заходах.