Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Майже 12 тисяч юних полтавців візьмуть участь у ЗНО

В Полтавській облдержадміністрації обговорили стан підготовки області до проведення зовнішнього незалежного тестування у 2018 року. Нараду провів заступник голови ОДА Олег Пругло.

Серед учасників – директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олена Харченко, директор Харківського регіонального центру ЗНО Олександр Сидоренко, керівники структурних та територіальних підрозділів ОДА, представники вищих навчальних закладів області, повідомляють у Полтавській ОДА.

«Цього року для участі в ЗНО зареєструвалися 11 600 учнів. Наша задача – забезпечити належні умови для проведення зовнішнього оцінювання: посилену охорону пунктів тестування у ці дні, своєчасну явку учасників ЗНО та ін. За попередні роки в області вже відпрацьована модель  підготовки та проведення ЗНО і цей рік не буде виключенням», – наголосив Олег Пругло.

Про результати виконаної роботи з підготовки області до проведення ЗНО поінформувала директор Департаменту освіти і науки ОДА. 

«Особливістю ЗНО в цьому році  є те, що державна підсумкова атестація за курс повної загальної середньої освіти у формі ЗНО буде і для випускників професійно-технічних навчальних закладів і  вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації з української мови і літератури. Для випускників загальноосвітніх навчальних закладів обов’язково українська мова і література, математика або історія України на вибір і третій предмет на вибір учня»,  –  зазначила Олена Харченко.

У свою чергу Олександр Сидоренко акцентував увагу на питанні  безпеки здоров’я  учасників ЗНО, а також на готовності установ, де буде проходити оцінювання. «Немає нічого важливішого і в освіті, і в житті за дитяче здоров’я. У цьому році 17 юних полтавців попросили особливі умови для складання ЗНО. Ми повинні об’єктивно, чесно, неупереджено і прозоро забезпечили процедуру ЗНО, щоб кожна дитина отримала ту оцінку, яка відповідає її знанням на даний час», –  наголосив Олександр Сидоренко. Загалом, як підсумували під час наради, Полтавська область готова до проведення ЗНО.