Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство 

Кременчужан запрошують взяти участь у туристичному фестивал ,,Гастрономічна гостинність Полтавщини”

З метою розвитку та популяризації національного туристичного продукту, активізації туристичних потоків на теренах Полтавської області, налагодження ділових контактів між органами влади та підприємствами, установами і організаціями туристичної сфери 19 травня у місті Полтава (Корпусний парк), з нагоди святкування в Україні Дня Європи, відбудеться IV Міжрегіональний туристичний фестиваль “Гастрономічна гостинність Полтавщини”.
 
Даний туристичний фестиваль проводять серед закладів харчування, готелів, власників садиб сільського зеленого туризму, працюючих на території районів і міст області, в подальшому забезпечити презентації туристичного потенціалу, народних промислів та гастрономічних виробів української й інших національних кухонь, садиб сільського зеленого туризму, проведення майстер-класів декоративно-ужиткового мистецтва. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.
Участь у заході здійснюється на безоплатній основі.
 
Заявку про участь у фестивалі просимо надіслати до 11 травня 2018 року (тел./факс: (0532) 606 223, e-mail: tourism@adm-pl.gov.ua).
Контактна особа: Гонтарюк Наталія Едуардівна, тел.: (050) 64-64-198.