Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Громада Крутого Берегу відсвяткувала 30-річчя приєднання селища до Полтави

27 травня на території клубу Крутого берегу відбулося святкування 30-річчя від дня приєднання селища до Полтави. З цієї нагоди зібралося близько 400 мешканців та гостей.

Для них колективи Полтавського міського Будинку культури підготували дитячу ігрову програму, урочистий концерт та молодіжну дискотеку, повідомляють у міській раді.

Організатор заходу Світлана Харенко зазначила, жителі з радістю долучились до святкування, адже свою місцевість люблять та вважають затишною частиною міста.

Тут дуже багато дітей, жителів, я думаю, що Крутий Берег і Вакуленці теж об’єднаються і, хто кого не знав, – познайомляться, – наголосила Світлана Харенко.

Бажаним гостем на святі став і очільник міста Олександр Мамай, який урочисто зі сцени привітав мешканців та із гордістю вручив відзнаки за їх вклад у розвиток селища.

Мешканці селища Крутий Берег – справжня родина! Тут всі один одного знають, підтримують. Вони небайдужі, згуртовані. А їхня активна позиція по відношенню до свого селища, свого мікрорайону може слугувати справжнім прикладом для городян, – наголосив Олександр Мамай.

Окрім цього, міський голова зауважив, що цьогоріч міська влада виділила кошти на оновлення місцевого клубу.

Під час святкування крутобережанців вітав міський духовий оркестр «Полтава», під керівництвом заслуженого артиста України Едуарда Головашича, Заслужений ансамбль пісні і танцю України «Лтава», ретро та молодіжні колективи ПМБК, а також кращі учасники міського конкурсу вокалу та конферансу «VOICE of CITY». Також, гостей свята пригощали кашею.