Ви тут:
Суспільство Цікавинки 

Google змусить вендорів займатися безпекою Android та регулярно випускати патчі

Голова відділу безпеки Android Девід Клейдермахер розповів, що Google останнім часом переглядає угоди з виробниками смартфонів. Пошуковий гігант додає в ці документи пункт, який зобов’язує вендора випускати патчі, повідомляє Techtoday.

Google продовжує посилювати тиск на виробників смартфонів з Android, які здебільшого не дуже хочуть підтримувати свої апарати. З випуском Android 9 пошуковий гігант дещо спростив виробникам випуск патчів і в майбутньому вимагатиме, щоб вони обов’язково публікували апдейти безпеки для своїх девайсів.Android

Голова відділу безпеки Android Девід Клейдермахер розповів, що Google останнім часом переглядає угоди з виробниками смартфонів. Пошуковий гігант додає в ці документи пункт, який зобов’язує вендора випускати патчі.

“Ми також працюємо над впровадженням питання випуску патчів в угоди з OEM, – говорить Клейдермахер. – Це суттєво збільшить кількість пристроїв та гаджетів, що отримують регулярні апдейти”.

До сьогодні Google випускала патчі безпеки майже кожного місяця. Але нещодавно стало відомо, що більшість виробників їх ігнорували. Апдейти випускалися лише для флагманських смартфонів.