Ви тут:
Суспільство Україна – ЄС 

ЄС сьогодні розширить санкції проти Росії через “вибори Путіна” у Криму

Європейський Союз розширить персональні обмежувальні заходи проти російських посадовців, а також колаборантів, причетних до проведення протиправних виборів на території тимчасово окупованої Росією АР Крим. Відповідне рішення ухвалить у понеділок, 14 травня, Рада ЄС, повідомляє “Укрінформ“.

Зокрема, до санкційного списку мають додатково включити п’ятьох осіб. Щодо них будуть застосовані візова заборона та блокування активів.

11 травня Президент Петро Порошенко заявив, що Комітет постійних представників ЄС ухвалив рішення про запровадження індивідуальних санкцій проти осіб, причетних до проведення так званих виборів президента Росії в анексованому Криму.

Як відомо, нині обмежувальні заходи ЄС, що включають візові заборони та заморожування активів, застосовані проти 150 осіб та 38 установ, що відповідальні за посягання на суверенітет і територіальну цілісність України.

До списку входять, зокрема, й наближені до режиму Володимира Путіна особи, включаючи високопосадовців центральних органів влади та олігархів.

Система Orphus