Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Делегація Міжнародного Трейд-клубу відвідала Кременчук (ФОТО)

18 травня представники Міжнародного Трейд-клубу побували в промисловому серці області – місті Кременчук.

До складу делегації на чолі з Віце-президентом МТК, радником з зовнішньоекономічних питань ввійшли представники Посольств Швейцарії, Канади, Держави Ізраїль, Республіки Болгарія, Норвегії, Румунії, Литви, Іспанії в Україні та представники міжнародних інституцій Німеччини та Кореї.

Спочатку гостей ознайомили з виробничим процесом та технологічними можливостями Крюківського вагонобудівного заводу. Екскурс закінчився оглядом готової продукції.

У Кременчуцькій  міській раді відбулась зустріч, під час якої перший заступник мера міста Володимир Пелипенко представ економічний потенціал громади, розповів про успішно впроваджені ініціативи в сфері енергоефективності та громадського транспорту.

Зустріч завершилась презентацією індустріального парку “Центральний” у Кременчуці.

 

В приміщенні Кременчуцького відділення Полтавської ТПП у форматі В2В («Business to business») дипломати зустрілися з представниками підприємств, які зацікавлені у розширенні своїх зовнішньоекономічних зв’язків.

Протягом майже двох годин бізнесмени розповідали обраному представнику іноземної країни про свої можливості та бажання виходу на нові ринки, зацікавленість участі в бізнес проектах та обмінювались контактами.

Варто зазначити, що участь у заході взяли представники понад 35 підприємств Полтавської та сусідніх областей.

На завершення візиту делегація відвідала Кременчуцький колісний завод.

Нагадаємо, що 17 травня у Полтаві відбулась зустріч першого заступника голови Полтавської ОДА Андрія Пісоцького та директора Департаменту економічного розвитку, залучення інвестицій та торгівлі Полтавської ОДА Інни Іщенко з делегацією Міжнародного Трейд-клубу.