Ви тут:
Суспільство Цікавинки 

Chrome почав блокувати мультимедіа, вивчаючи звички користувачів

Розробники браузера Chrome обіцяють, що коли користувач натренує систему, то вона буде блокувати близько половини небажаних роликів. Однак вони припускають, що система не може працювати ідеально, тому деякі сайти можуть хибно опинитися заблокованими, і розблокувати їх доведеться вручну, повідомляє Itechua.

Останніми роками розробники веб-браузерів намагаються знайти оптимальне рішення для автоматичного відтворення мультимедіа на сайтах. Спершу веб-навігатори масово активували ролики на веб-сторінках, потім так само масово почали їх блокувати. У Google вирішили підійти до питання гнучкіше і почали стежити за поведінкою користувачів, щоб браузер сам міг прийняти рішення.

За даними Google, користувачі закривають значну кількість автоматично активованих роликів протягом шести секунд. Браузер враховує це, щоб визначати, на яких сайтах в майбутньому блокувати звук у відео, а на яких – вмикати його. Для нових користувачів або тих, хто не ввійшов до свого акаунту, Chrome блокує близько мультимедіа за стандартним списком, до якого вже входить майже тисяча сайтів.

Мова йде саме про звук. Браузер не відключає саме відео — воно продовжить відтворюватися. Також програма дозволяє сайту програвати звук, якщо людина клацнула мишею на будь-якій його частині.

У мобільній версії Chrome є аналогічна технологія. Додаток дозволяє відтворювати відео зі звуком, якщо користувач додав сайт на домашній екран.