Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Агенція регіонального розвитку Полтавської області повинна бути локомотивом розбудови регіону, – Андрій Пісоцький

Сьогодні у Полтавській ОДА відбулось засідання Наглядової Ради Агенції регіонального розвитку Полтавської області. На зібранні були присутні: перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький, директор Департаменту економічного розвитку ОДА Інна Іщенко, президент Полтавської торгово-промислової палати Володимир Олійник, ректор ПУЕТ Олексій Нестуля, ректор ПДАА Валентина Аранчій, директор Агенції Ігор Колодій та запрошені.

Члени наглядової ради розглянули низку питань порядку денного, а саме:

– Про порядок найму працівників Агенції;

– Про положення щодо порядку оплати праці та преміювання директора та працівників Агенції;

– Про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад членів агенції з подальшою співбесідою зі членами наглядової ради.

– Про розгляд пропозиції, щодо оренди приміщення Агенції.

Директора Агенції Ігор Колодій доповів присутнім з цих питань після чого вони були затверджені. Також він представив членам наглядової ради кандидатів на вакантні посади установи.

“Найближчим часом необхідно працевлаштувати кандидатів на посади у цій установі, щоб вона могла повноцінно та ефективно працювати, а також колектив Агенції повинен надати чіткий план напрямків роботи, та конкретні проекти, що будуть втілені у життя. Агенція має бути “локомотивом” розвитку Полтавської області”, – зазначив Андрій Пісоцький.

Нагадаємо, як раніше повідомляло ОКІА “Новини Полтавщини” – головне завдання Агенції регіонального розвитку Полтавської області займатися розвитком ОТГ.