Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

9-річний миргородець достроково виграв чотири бої на чемпіонат Європи з кіокушин-карате

У Польщі 19-20 травня у м. Ланцют проходив другий чемпіонат Європи з кіокушин-карате за версією WKB. Учасниками змагань були майже 500 спортсменів з країн Європи та України.

9-ти річний миргородець Владислав Зайцев у складі збірної команди Полтавської області достроково виграв чотири бої та увійшов до збірної команди України, повідомляють у міській раді.

Влад Зайцев спортивну секцію, що працює при НВК “Гелікон”, відвідує лише третій рік. За такий короткий час хлопець демонструє неабияку наполегливість та бажання досягти високих результатів, гідно відстоює честь Миргорода на українських, а тепер і світових спортивних аренах.

Нещодавно він переміг на чемпіонаті України, а тепер – гідно виступив на чемпіонаті Європи в Польщі. Вітаємо юного спортсмена та його тренера Володимира Івка. Наставник, у свою чергу, вдячний за підтримку і допомогу президенту Полтавської обласної федерації кіокушин-карате  Олександру Костенку.

За підсумками змагань Україна посіла перше місце, виборовши 63 медалі, з яких 25 – золоті. На другому місці – представники Польщі, на третьому – спортсмени з Румунії.