Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

4 червня у Полтаві стартує купальний сезон

Щороку у Полтаві фахівці КП «Рятувально-водолазної служби», з метою якісного та безпечного масового літнього відпочинку містян під час купального сезону, проводять підготовку водних об’єктів. Це період напруженої роботи для рятувальників. Проводяться роботи з розчищення дна річки та місць масового відпочинку від скла, пластику, коряг, іншого сміття, яке може нашкодити відпочивальникам. Про це повідомили у Полтавській міській раді.

Начальник комунального підприємства «Полтавська міська рятувально-водолазна служба» Євген Савчук зазначив, що зараз служба працює в штатному режимі, а з офіційним відкриттям купального сезону – перейде в посилений режим.

– Кожного дня заступає на зміну чергова група з 3 працівників, яка працює до 21 години. На жаль, на травневі свята, у нас був зафіксований нещасний випадок. Тому, користуючись нагодою, звертаюсь до відпочивальників, не купатися в стані алкогольного сп’яніння, – підкреслив Євген Савчук.

За словами керівника КП «Полтавська міська рятувально-водолазна служба» з початком купального сезону, який відкривається 4 червня, кількість водолазів у зміну збільшиться з 3 до 5 чоловік.

Працівники рятувально-водолазної служби зазначають, що після виклику мають обмаль часу, щоб врятувати життя людини – максимум три хвилин.

Тож рятувальники звертаються до всіх відпочивальників бути уважними, дотримуватися правил безпеки при плаванні, не перебувати довгий час під відкритим сонцем, не вживати на пляжі алкогольних напоїв. А також дбайливо ставитися до місць відпочинку – не смітити, не кидати у воду залишки їжі, банки, пляшки, адже це несе загрозу життю та здоров’ю відпочивальників.