Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство 

Засідання комісії з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку

6 квітня о 13-00 в каб.422 обласної ради відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку.

 

До порядку денного включено наступні питання:

1.Про внесення змін до Програми підтримки населення, об’єднання співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів Полтавської області для виконання заходів з енергозбереження на 2015–2020 роки.

2.Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, технічного переоснащення) об’єктів, що споруджуються за рахунок коштів обласного бюджету Полтавської області та коштів підприємств, установ, організацій, що належать до комунальної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст Полтавської області.

3.Про передачу зовнішніх ділянок теплових мереж до житлових будинків, розташованих в м. Полтава за адресами: вул. Бідного, 18, вул. Головка, 17, вул. Головка, 19 та обладнання, встановленого в котельні «Левада – 4» відповідно до проектної документації, із власності ТОВ «Сучасний дім» у спільну власність територіальних громад, сіл, селищ, міст Полтавської області на баланс, у господарське відання, як внесок до статутного капіталу ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго».

4.Про передачу водопровідної насосної станції, розташованої за адресою: с. Розсошенці, вул. Перспективна, 3н у спільну власність територіальних громад, сіл, селищ, міст Полтавської області на баланс, у господарське відання, як внесок до статутного капіталу КП ПОР «Полтававодоканал» із власності ТОВ «Будівельна компанія « Комбінат виробничих підприємств».

5.Про нагородження Почесною грамотою Верховної ради України.

6.Про результати проведення аудиту комунального підприємства Полтавської обласної ради «Полтававодоканал» та Полтавського обласного комунального виробничого підприємства теплового господарства «Полтаватеплоенерго».

7.Різне

та додаткові питання:

1. Про реогранізацію комунальної установи «Рятувально-водолазна служба» Полтавської обласної ради.

2. Про створення комунального підприємства «Полтавська обласна агенція з енергоефективності»Полтавської обласної ради».

3. Про затвердження переліку об’єктів, на які будуть спрямовані кошти обласного бюджету, відповідно до Обласної програми «Питна вода Полтавщини» на 2011-2020 роки, у 2018 році.

4. Про виділення коштів Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства облдержадміністрації на утримання чотирьох чоловік аварійно-диспечерської служби.