Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Визначили лауреатів премії імені Панаса Мирного

Під головуванням  заступника голови облради Анатолія Ханка відбулося засідання журі премії Полтавської обласної ради імені Панаса Мирного. Журі ознайомилося з матеріалами, поданими на здобуття премії у чотирьох номінаціях.

Найбільше претендентів виявилося у номінації «Література. Літературознавство», тож довелося брати до уваги не тільки цінність тексту, а й рівень поліграфії, ілюстрацій.

Лауретатом визнали полтавського письменника Віктора Сердюка за книгу казок «Усі дива трапляються в дитинстві» (Полтава: Полтавський літератор, 2017).

У номінації «Журналістика. Публіцистика» більшість голосів отримав доктор історичних наук Василь Деревінський за книгу «Вʼячеслав Чорновіл: дух, що тіло рве до бою» (Х.: Vivat, 2017).

У номінації «Мистецтво» відзначили заслуженого майстра народної творчості України, художника Олександра Бабенка за вагомий внесок у національно-культурне відродження Української держави, а в номінації «Народна творчість.

“Народні ремесла» – майстра килимарства, члена Національної спілки майстрів народного мистецтва України Ніну Токову за творчий доробок.