Ви тут:
Спорт Суспільство 

Українка Марта Костюк сенсаційно обіграла 35-у ракетку світу Алізе Корне

Вчора, 23 квітня, Марта Костюк в фіналі кваліфікації турніру в Штутгарті сенсаційно обіграла 35-у ракетку світу Алізе Корне з рахунком 4: 6, 6: 2, 6: 3. Про це повідомляє sport.ua.

Українка стала наймолодшою ​​учасницею основної сітки турніру в Штутгарті з 1995 року, і в першому раунді зіграє з Антонією Лоттнер.

Українка прокоментувала свою перемогу:

“Після того, як я повела 3: 0 в першому сеті, я злякалася. Напевно, все сталося дуже швидко, чого я не очікувала, і посипалися помилки. Попри те, що я програвала 1: 2 у другому сеті, я продовжувала вірити, що зможу перемогти. Перед матчем я відчувала, що у мене є шанс виграти.

Головною моєю помилкою було те, що я боялася. Навіть в третьому сеті, коли я вийшла вперед 4: 0, це знову почалося. Я програла легкий м’яч при 4: 1 30-15 і подумала: “Боже мій, тепер я програю”. Потім я виграла гейм на своїй подачі, хоча програвала 0-40, і тоді сказала собі, що можу виграти цей матч.

Я намагаюся грати очко за очком. Якщо щось сталося не так, я забуваю про це і починаю грати з чистого аркуша. Тому в той час, коли програвала у другому сеті, навіть не пам’ятаю, що відчувала, як і те, що було за рахунку 3: 0 в першому, але ось пам’ятаю, як помилилася при 4: 1 30-15 в третьому сеті.

Пам’ятаю, що сказала своїй мамі, щоб вона постійно говорила мені грати, тому що саме це я перестала робити в першому сеті. Я просто чекала помилок суперниці. Тому я заспокоїлася і стала атакувати. Я стала добре відчувати себе на корті, ось вона і відступила”, – розповіла Марта Костюк.