Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві запрацює “Сусідська варта”

В обласному центрі відбувся тренінг з проекту «Сусідська варта». Це унікальний проект у плані спільного оперативного реагування на протиправні дії, що відбуваються на території об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, з боку жителів та представників органів правопорядку, повідомили у поліції Полтавщини.

Обговорити даний проект у Полтаві зібралися патрульні, дільничні, голови ОСББ за підтримки міжнародної організації «IREX». Поліцію Полтавщини на тренінгу представляла керівник дільничних офіцерів поліції області Жанна Ахіджанян.

Основний лейтмотив тренінгу – налагодження тісного контакту між поліцейськими та жителями будинків з метою запобігання виникнення злочинів на території ОСББ, дотримання на них норм правопорядку. А сам проект ґрунтується на ідеї: «Якщо помічаю щось підозріле — реагую» та складається з трьох елементів: безпека житла, взаємодія з поліцією та турбота про свою територію.

Нагадаємо, «Сусідська варта» – успішний досвід багатьох країн світу і наразі втілюється в українських містах. Полтавщина вже п’ята область, яка долучилася до програми. Так, на початку листопада “Сусідську варту” запустили в Кременчуці.

поширити новину: