U-21: “Ворскла” – “Маріуполь” зіграли унічию 1:1 (ВІДЕО)

Сьогодні “Ворскла” U-21 на тренувальній базі ФК “Полтава” приймала своїх сверсників з ФК “Маріуполь”. Гра у першому таймі була досить рівною. Якщо спочатку домінували господарі, то поступово гості вирівняли гру, повідомляє прес-служба ФК “Ворскла”.

Моментів для взяття воріт у команд не було. Та все ж до кінця тайму рахунок змінився. Вадим Сапай у боротьбі за м’яч порушив правила, а оскільки все відбувалося у штрафному майданчику, арбітр призначив пенальті. Коробенко реалізував 11-метровий. 1:0 – це був останній цікавий епізод першого тайму.

На початку другого тайму відбувся майже аналогічний фол, але тепер у штрафному “Маріуполя”. І Кулач з пенальті відновив рівновагу. Одразу після цього Кулач чудовою передачею знайшов Шаповала, Дмитро пробивав головою у дальній кут, але воротар гостей витягнув цей удар. Через кілька хвилин Куліш мав фантастичний шанс, але м’яч чудом оминув порожній кут воріт. А ще за кілька хвилин Остапенко та Ткаченко врятували свої ворота від голу. Останній шанс у грі був у Таранушича, він пробивав у боротьбі с захисником після пасу Луценка, але м’яч не залетів у дальній кут.

Голи: Кулач, (55, з пенальті) – Коробенко (41, з пенальті).