Ви тут:
Суспільство Україна 

Російського генерала підозрюють у вбивстві мирного населення на Донбасі

З травня 2017 року на Донбасі загинуло 32 мирних мешканців. Одним із підозрюваних у цих злочинах є генерал російської армії.

В прес-центрі штабу АТО повідомили, що  Україна продовжує наполегливо документувати факти збройної агресії Російської Федерації, в першу чергу – обстрілів населених пунктів та об’єктів цивільної інфраструктури на території Донецької та Луганської областей.
“З цією метою у районі проведення АТО працюють прокурорсько-слідчі групи, сформовані зі складу Управляння Генеральної прокуратури України з розслідування злочинів, вчинених на тимчасово окупованих територіях, працівників Національної поліції України та Служби безпеки України”, – йдеться у повідомленні.
Від травня минулого року прокурорсько-слідчими групами спільно з військовослужбовцями Збройних Сил проведено понад сотню оглядів місць подій за фактами обстрілів. Допитано понад три сотні свідків та потерпілих. Крім того, слідчими групами задокументовано загибель 32-х та поранення 25 осіб внаслідок ворожих обстрілів, пошкодження та руйнування 211 житлових будинків, 36 об’єктів цивільної інфраструктури та 12 транспортних засобів. Проведено понад 300 експертиз предметів, вилучених з місць подій. Досудовим розслідуванням встановлено причетність до вчинення злочинів проти українського населення 11 осіб. Одним з підозрюваних є генерал російської армії.