Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Потрібно розвивати інноваційний напрямок та шукати інвестиції на основі новітніх технологій, – У Полтаві презентували Агенцію регіонального розвитку

Сьогодні у Центрі розвитку місцевого самоврядування відбувся круглий стіл на тему “Актуальні питання залучення регіональних експертів до реалізації Стратегії розвитку регіону”.

Під час заходу, обговорили залучення експертів та фахівців до реалізації стратегії розвитку регіону, а також презентували діяльність новоствореної на Полтавщині Агенції регіонального розвитку.

– Ми сьогодні зібралися для того, щоб створити синергію експертів, аби вони разом могли працювати для втілення різних проектів. Також презентуємо Агенцію регіонального розвитку. Це та установа, яка має об’єднати усіх фахівців та стати дієвим механізмом у роботі, – розповіла керівник Полтавського відокремленого підрозділу установи “Центр розвитку місцевого самоврядування” Ірина Балибіна.

Також вона розповіла про роботу організації, яка уже рік працює на Полтавщині та надає широкий спектр послуг органам влади на місцях, організаціям громадянського суспільства та громадянам.

– У нас сьогодні зібрання регіонально-експертної спільноти Полтавської області, до якої входять і представники мережі REGIONET, яка включає фахівців у сфері місцевого та регіонального розвитку. Крім того, сюди входять фахівці Центру розвитку місцевого самоврядування, облдержадміністрації, обласної ради та Агенції регіонального розвитку. Ми обговоримо можливості, які надає наша мережа, можливості, які з’являються завдяки синергії, співпраці усіх інституцій у сфері регіонального розвитку та можливості участі у різноманітних конкурсах, які дозволяють отримувати фінансування для реалізації проектів. Ми вважаємо, що треба розвивати інноваційний напрямок, треба шукати інвестиції на основі новітніх технологій, і Агенції регіонального розвитку стають провідниками такої діяльності, – розповів ініціатор заходу координатор Всеукраїнської мережі фахівців і практиків з регіонального та місцевого розвитку REGIONET Олександр Дудка.

Також, під час заходу, презентували і Всеукраїнський конкурс журналістських робіт на тему висвітлення реформи децентралізації 2018 року. Та роботу Агенції регіонального розвитку.

– Я з 15 лютого очолюю Агенцію регіонального розвитку Полтавської області. Це недержавна і не громадська органцізація. У засновниках — ОДА та облрада, університети і ТПП. Ми є небюджетною установою і неприбутковою. Планів дуже багато. Переді мною очільниками області поставлені завдання — залучення інвестицій та співпраця з іноземними партнерами, – сказав директор установи “Агенція регіонального розвитку Полтавської області” Ігор Колодій.

поширити новину: