Ви тут:
Культура Оголошення Полтавщина Суспільство 

Полтавців запрошують стати топ-менеджерами у галузі культури

Міністерство культури України спільно із Goethe-Institut в Україні оголошують відкритий конкурс з підготовки топ-менеджерів у галузі культури для об’єднаних територіальних громад та малих міст України, повідомляють на сайті Асоціації міст України.

Мета програми «Академія культурного лідера» — вдосконалення кваліфікації місцевих керівників галузі культури, зацікавлених представників бізнесу, громадянського суспільства та молоді, яка прагне працювати в органах місцевого самоврядування галузі культури та креативному секторі із використанням сучасних механізмів та кращих практик ЄС.

Тривалість курсу: з травня 2018 року до травня 2019-го.

Теми навчальних модулів:

Модуль 1 «Соціальні зміни та роль культурної роботи»;
Модуль 2 «Культурне управління 1: розробка стратегії»;
Модуль 3 «Культурне управління 2: Оперативне впровадження»;
Модуль 4 «Поточні теми розвитку культури»;
Модуль 5 «Завершення, зворотній зв’язок та сертифікація».

В ході навчання кожен учасник розроблятиме програму розвитку культурної політики та галузі культури його міста чи ОТГ. У разі виконання всіх навчальних вимог та захисту програми розвитку учасник отримає сертифікат Міністерства культури України.

Учасники будуть розділені на чотири кластери:

Кожна група складатиметься з 25 осіб, які будуть відібрані шляхом відкритого конкурсу. Кожен учасник має взяти участь у всіх п’яти модулях, про що буде підписано відповідну угоду.

Хто може брати участь у конкурсі: працівники галузі культури (органу місцевого самоврядування або закладу культури), які мають досвід реалізації проектів соціально-культурного характеру, мріють змінити власне місто/ОТГ.

Необхідною умовою участі в Академії є відвідування 5 модулів навчання.

Відбірковий етап здійснюється виключно в електронній формі — кандидати на участь в Академії мають надіслати електронною поштою на адресу icultur@ukr.net не пізніше 17:00 за київським часом 10 травня 2018 року такі документи:

– заявку на участь, що включає:
  • резюме українською мовою (в довільній формі, до 1 сторінки);
  • мотиваційний лист українською мовою (в довільній формі, до 1 сторінки);
  • інформацію про населений пункт чи громаду, яку представляє кандидат (за шаблоном, що додається; до 1 сторінки)
  • підтвердження можливості взяти участь в навчанні у зазначені терміни Вашого округу;
– 2 рекомендаційні листи (від роботодавця із підтвердженням його зацікавленості у навчанні та від особи у сфері культури, яка підтвердить досвід проектної роботи).

У своєму супровідному листі заявники повинні підтвердити, що не існує перешкод для відвідування модулів Академії та виконання міжмодульних завдань. Заявники також повинні попередити про будь-які потенційні конфлікти інтересів, які можуть виникнути під час виконання завдання. У разі виникнення будь-якого конфлікту або інтересів, про яке було відомо, але не було заявлено під час подання заявки, договір може бути припинений.

Участь у Академії є безкоштовною.

Система Orphus