Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Олександр Біленький ознайомився із роботою Центру первинної медико-санітарної допомоги у Кременчуці

Сьогодні голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, у рамках робочої поїздки в місто Кременчук, відвідав Центр первинної медико-санітарної допомоги №1.

У 2016 році проект Кременчуцької міської ради «Впровадження сучасних технологій ефективного енергоспоживання у комунальному закладі «Центр первинної медико-санітарної допомоги №1 в м. Кременчук» став переможцем обласного конкурсу розвитку територіальних громад Полтавської області. Загальна вартість робіт – 1277,7 тис. грн, в т.ч. з обласного бюджету – 434,5 тис. грн. Про це повідомили у Полтавській обласній раді.

За словами Олександра Біленького,  основна ідея проекту полягала в тому, щоб на прикладі однієї комунальної будівлі міста розробити зразкову модель, яку можна впроваджувати для інших комунальних установ міста.

«Завдання успішно виконано! Більш того, наразі місто Кременчук отримало кошти від європейських партнерів на впровадження енергоефективних заходів у 66 бюджетних закладах. І досвід нашого спільного «пілотного» проекту стане у нагоді вже найближчим часом» – наголосив голова обласної ради.

Також цього дня Олександр Біленький також провів офіційну зустріч із міським головою Віталієм Малецьким, на якій були обговорені шляхи подальшої співпраці обласної ради з містом Кременчуком.

Як зазначив голова Полтавської облради, область і надалі братиме участь у співфінансуванні місцевих інноваційних проектів, спрямованих  на заощадження енергоресурсів.

«Цього року з обласного бюджету також планується виділити значні видатки на розвиток медичної галузі Кременчука. Ці кошти будуть спрямовані на модернізацію кременчуцького онкодиспансеру та дитячої лікарні.  Надходження першого траншу очікується після затвердження результатів  виконання обласного бюджету за  І-е півріччя», – наголосив Олександр Біленький

поширити новину: