Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

“Мільйон на стадіон”: у Полтаві відбувся відбірковий тур Всеукраїнського турніру з дворового футболу

7 команд із області та Полтави змагалися за право потрапити у фінал гри, отримати квитки на фінал Ліги Чемпіонів та інші нагороди.

Полтава стала своєрідною законодавицею мод у дворовому футболі: саме її представник очолив Всеукраїнську Національну федерацію дворового футболу. Тут же 6 років тому відбулися перші ігри серед дітей та молоді. Президент Федерації Ілля Кива говорить — через події на Сході довгий час було не до футболу. Зараз час відновити традицію.

“Останні події у нашій країні показали, що нам потрібна сильна та здорова нація. Заради дітей ми захищаємо Батьківщину, живемо і працюємо. Дитячі посмішки, дитяча радість, це основний фактор, який зібрав нас тут – на турнірі з дворового футболу”, – розповідає Ілля Кива.

Ідею Всеукраїнської Національної федерації дворового футболу підтримали у ФФУ, міністерстві молоді та спорту, міністерстві внутрішніх справ. Місія справді потрібна та актуальна — забрати дітей із вулиці і залучити їх до занять спортом. Тож у турнірі поряд із звичайними хлопцями, беруть участь юнаки, які перебувають на обліку в поліції, інтернатівці. Вікова категорія — від 12 до 15 років.

“Це пропаганда – “стоп” наркотики, алкоголь та тютюнопаління. У такому віці, особисто моя думка, вже формується характер дитини. Неважливо, чи буде він і надалі займатися спортом, чи піде іншим кар’єрним шляхом, але головне — долучити його до правильного образу життя”, – говорить майстер спорту, координатор змагань Андрій Стариков.

У відкритті турніру також взяли участь начальник відділу ювенальної превенції Ірина Карюк, патрульні поліцейські та ветеран українського футболу Юрій Мармач.

Після офіційної частини почалася запекла боротьба за право поїхати на фінальні ігри.

“Восени відбудуться фінальні змагання на яких команди будуть боротися за приз – мільйон гривень. Кожна дворова команда має можливість виграти ці кошти на побудову футбольного майданчика у своєму дворі, на якому діти зможуть й надалі повноцінно займатися спортом”, – наголошує Президент Всеукраїнської національної федерації дворового футболу Ілля Кива.

Перемогу у відбірних іграх у Полтаві здобула команда “Молодість”. Усі переможці та учасники змагань одержали пам’ятні подарунки та призи. А переможець та фіналіст змагань вирушили на турнір до столиці, боротися за головний приз — мільйон на спорудження стадіону для занять футболом.

Система Orphus