Ви тут:
Суспільство Україна 

Ініціативу “маски-шоу-стоп” будемо продовжувати – кожен випадок тиску на бізнес отримає належну оцінку, – Володимир Гройсман

Ухвалений конституційною більшістю урядовий закон про захист бізнесу має бути реалізований і посилений новими законодавчими ініціативами – в контексті встановлення відповідальності контролерів за перевищення своїх повноважень. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час першого засідання Міжвідомчої комісії з питань забезпечення дотримання правоохоронними органами прав та законних інтересів осіб, утвореної за рішенням Уряду, повідомляє Урядовий портал.

“Закон покликаний навести лад у стосунках між правоохоронною системою та бізнесом. Наш пріоритет – покращувати умови життя, але це можливо за умов розвитку економіки та підприємництва”, – сказав Володимир Гройсман.

Він підкреслив, що ключове завдання нової комісії, до якої увійшли переважно представники ділових асоціацій та Офісу бізнес-омбудсмена – розгляд всіх випадків тиску на бізнес.

“Перевищення повноважень – ми будемо давати свої висновки і будемо звертатися до правоохоронних органів, аби вони приймали кадрові рішення щодо нечесних працівників, – сказав Володимир Гройсман. – Але будуть вимоги й до бізнесу – чесний бізнес, чесна сплата податків. Цей баланс треба зберегти”.

Глава Уряду зауважив, що цією справою “ніхто й ніколи не займався за всі роки незалежності”.

“Тож завдання – навести порядок і захистити тих, хто створює нові робочі місця”, – сказав Прем’єр-міністр.

Він запропонував підприємцям до наступного засідання комісії окреслити випадки тиску на бізнес, аби можна було ухвалити конкретні рішення щодо подальших дій.