Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Художник-кераміст Сергій Радько: архівні матеріали ювіляра в Опішному

11 квітня святкує своє 55 річчя відомий український художник-кераміст Сергій Радько, відомий своєю високою майстерністю, унікальністю творчості й креативом.

Його твори зберігаються в багатьох українських та закордонних музеях. Це дуже талановита, добра й чуйна людина. Сергій любить приїздити до Опішного, працювати, надихаючись краєвидами селища. Завдячуючи цьому Національний музей-заповідник українського гончарства у своїй фондовій колекції має чималу збірку його картин та творів кераміки.

Крім того, Національний архів українського гончарства постійно поповнюється його архівними матеріалами, які він передає до відділу на зберігання. У персональному архівному фонді майстра містяться ескізи його робіт, фото- та відео матеріали, на яких зафіксовано відкриття його персональних виставок, участь майстра в керамічних симпозіумах та в кераморезиденції Національного музею-заповідника українського гончарства. Там також зберігаються листи й вітальні листівки, копії його персональних документів.

Сергій Радько зробив немалий внесок у створення Національної галереї монументальної скульптури, що просто неба експонується в музеї-заповіднику. Він добрий друг та товариш, якому завжди раді і якого чекають в Опішному. Бажаємо йому міцного здоров’я, натхнення, сонця й тепла! Нехай збувається задумане!

Завідувач науково-пошукового відділ керамологічних джерел Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному Наталія Стеблівська

Система Orphus