Ви тут:
Екологія Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Депутати планують створити “Полтавську обласну агенцію з енергоефективності”

Сьогодні постійна комісія обласної ради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку підтримала проект рішення щодо створення комунального підприємства «Полтавська обласна агенція з енергоефективності» Полтавської обласної ради».

“Це комунальне агентство займатиметься написанням заявок на отримання грантів на енергоефективність”, – повідомив директор Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської ОДА Тимофій Голбан.

Виконуючим обов’язки директора цього Комунального підприємство планують назначити Дмитра Сирих.

Також депутати підтримали пропозицію щодо встановлення розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, технічного переоснащення) об’єктів, що споруджуються за рахунок коштів обласного бюджету Полтавської області та коштів підприємств, установ, організацій, що належать до комунальної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст Полтавської області.

“Для утримання спеціалістів необхідна достойна заробітна платня, при якій фахівці залишаться працювати на Полтавщини і не виїжджатимуть закордон”, – сказав Тимофій Голбан.

Планують збільшити платню з 4500 грн до 7800 грн.

Комісія розглянула й питання затвердження переліку об’єктів, на які будуть спрямовані кошти обласного бюджету, відповідно до Обласної програми «Питна вода Полтавщини» на 2011-2020 роки, у 2018 році, виділення коштів Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства облдержадміністрації на утримання чотирьох чоловік аварійно-диспечерської служби та внесення змін до Програми підтримки населення, об’єднання співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів Полтавської області для виконання заходів з енергозбереження на 2015–2020 роки.

Результати проведення аудиту комунального підприємства Полтавської обласної ради «Полтававодоканал» та Полтавського обласного комунального виробничого підприємства теплового господарства «Полтаватеплоенерго» вирішили взяти до відома.


Питання реорганізації комунальної установи «Рятувально-водолазна служба» Полтавської обласної ради комісія вирішила не виносити на розгляд дев’ятнадцятої сесії обласної ради.