ЧУ з тхеквондо: полтавські спортсмени здобули три медалі в заключний день змагань

Наші тхеквондисти вибороли нагороди серед юніорів та молоді.

Учора у Харкові закінчилися Чемпіонати України з тхеквондо серед спортсменів різних вікових груп. В останній день змагань билися юніори та молодь і тут Полтавщина має трьох призерів, пише “Полтавщина Спорт”.

Друге місце серед юніорів у ваговій категорії до 45 кг виборов полтавець Олег Савченко. У фіналі він поступився Денису Іващенку з Харкова. «Бронзу» у ваговій категорії до 68 кг виборов кременчужанин Микола Бутко. Серед молоді у ваговій категорії до 57 кг третьою стала Дар’я Кареліна з Кременчука, яка крім цього стала чемпіонкою серед дорослих.

Олега Савченка до змагань готував полтавський тренер Юрій Шавиро. Кременчужанина Миколу Бутка готували Володимир і Яна Лизуни, Дар’ю Кареліну — тренер і батько Василь Карелін.