Ви тут:
Суспільство Україна 

Американські партнери допоможуть запровадити програму медичної та психологічної реабілітації для військових, – Арсен Аваков

Американські партнери допоможуть запровадити програму медичної та психологічної реабілітації для військових. Про це Міністр внутрішніх справ заявив сьогодні, 17 квітня, після зустрічі з американськими конгресменами, повідомляє прес-служба МВС України.

“На зустрічі з конгресменами США Марсі Каптур, Енді Харрісом та Сандером Левін домовились про велику партнерську програму медичної реабілітації та психологічної допомоги постраждалим від поствійськового синдрому”, – сказав Арсен Аваков.

Він наголосив, що США має великий досвід у вирішенні цієї проблеми.

“Військовий конфлікт, спровокований путінським режимом, триває вже понад 4 років і за цей час через фронт пройшло близько 600 тисяч українців. І нам необхідний ваш досвід у подоланні цієї проблеми”, – наголосив Міністр.

Сторони також обговорили ситуацію з військовим конфліктом в Україні і шляхи виходу з неї. Арсен Аваков підкреслив, що бачить два можливих сценарії розвитку ситуації: ескалація воєнних дій з боку Росії або мирне врегулювання, що може полягати в поступовому виводі сил агресора з території України.

“Органи внутрішніх справ вже розробляють стратегію реінтеграції звільнених територій, оскільки саме сили МВС будуть першими, хто увійде на повернуті землі. Тому вкрай важливо мати чітке бачення цього процесу”, – зазначив очільник Міністерства.

Своєю чергою, конгресмен Марсі Каптур висловила готовність в найближчий час відвідати Україну для вироблення практичного алгоритму стратегії реінтеграції.

поширити новину: