Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Завдяки спільній наполегливості громади та депутатів обласної ради у Новознам’янській ОТГ Полтавщини відремонтують «нічийну» дорогу

Під час зборів Новознам’янської громади 17 березня керівник департаменту будівництва, містобудування, архітектури та ЖКГ Полтавської облдержадміністрації Тимофій Голбан пообіцяв особисто проконтролювати взяття на баланс та ремонт дороги, яка з’єднує населенні пункти Кременчуцького та Глобинського районів Полтавщини. На зустріч із громадою Тимофія Голбана запросила депутатка Полтавської обласної ради від УКРОПу Наталя Макаруша. Саме вона на прохання свого помічника, місцевого активіста Сергія Марченка, ще у 2016 році ініціювала вирішення цього питання на обласному рівні.

«Питання ремонту автошляху в Новознам’янці я винесла на сесію Полтавської обласної ради. Колеги-депутати підтримали та проголосували за виділення коштів. Проте з’ясувалось, що у проблемної дороги не було документів, вона була нічия. Тому ніхто ремонтувати її не брався. За цей час дорога без догляду ще більше перетворилася зі звичайної сільської ґрунтової на фронтову. А сніги та морози призвели до непролазної багнюки з величезними ямами», – розповіла Наталя Макаруша та додала, що водії автобусів взагалі відмовляються їздити розбитою дорогою, а у власників особистих авто після такої поїздки транспорт потребує ремонту.

Під час розмови з обуреною громадою Тимофій Голбан запевнив, що облдержадміністрація вже оголосила тендер на виготовлення документації та шукає землевпорядників для оформлення земельної ділянки, на якій розташовані дороги.

«Тендер триває місяць. Орієнтовно ми тут зустрічаємось із комісією до 1 травня і департамент будівництва приймає цю дорогу на баланс. Потім замовляємо проект, який виготовляється 2-3 тижні. Після виготовлення документації в червні зможемо розпочати ремонт дороги», ‒ сказав чиновник.

Громада згодилась чекати початку літа, але попередила керівника департаменту будівництва Полтавської облдержадміністрації, що у разі недотримання обіцянок дорогу на знак протесту перекриватимуть бетонними блоками.

Довідка. Довжина автошляху, який проходить через Новознам’янську ОТГ, ‒ 1,8 км. З них 800 метрів не перебувають на балансі у жодної організації чи органу місцевого самоврядування. Це стало наслідком помилки (замість 1,8 км чиновники написали 1,0 км), яка була допущена в документах облавтодору ще у 90-х й досі не виправлена.

Система Orphus Поделиться на fb