Ви тут:
Анонс Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Як назвати аеропорт у Полтаві: триває публічна консультація

Як назвати аеропорт у Полтаві: триває публічна консультація

Уже місяць полтавці обговорюють майбутню назву місцевого аеропорту. Дискусія проходить у форматі публічної консультації.

Полтавщина стала першою областю, де стартували публічні консультації за ініціативи Полтавської обласної ради та в межах кампанії, яку реалізує Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» від Інституту «Республіка». У планах громадської організації – проведення консультацій по всіх регіонах України, у 30 містах.

Публічна консультація – це інструмент, який використовується для комунікації між владою та громадськістю, аби спільно вирішувати суспільно важливі питання. Кожен громадянин може висловитися і вплинути на прийняття остаточного рішення. Для України це новий інструмент, проте у світовій практиці він використовується досить широко.

На Полтавщині громадськість міркує, на честь якого визначного діяча має бути названий Міжнародний аеропорт «Полтава». Серед можливих варіантів – Микола Гоголь, Іван Котляревський, Іван Мазепа, Симон Петлюра, Григорій Сковорода. Тож полтавці висловлюють свої думки з цього приводу. Станом на 7 березня до публічної консультації долучилося 5107 небайдужих громадян. Думки активістів на сьогодні розподілилися таким чином:

  • за Івана Мазепу – 1991

  • за Миколу Гоголя – 1323

  • за Івана Котляревського – 983

  • за Григорія Сковороду – 446

  • за Симона Петлюру – 364

Як бачимо, думки різняться. А який варіант підтримуєш ти?

Висловити свою думку можна, відправивши SMS «3011(пробіл)Номер відповіді» на номер 093-117-00-35 або за посиланням vdmk.org/3011. Вартість SMS згідно з тарифами оператора.

Публічна консультація триває до 31 березня 2018 року.

Перейти до вмісту