Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Вчителі Полтавської гімназії № 13 рекламують здоровий спосіб життя

Щоб дитина була цілеспрямованою, наполегливою, вольовою, впевненою в собі, надійним товаришем у роботі в команді вчителі фізичного виховання Полтавської гімназії №13 ініціювали турнір з волейболу, який відбувся в останній день третьої чверті серед збірних команд дівчат, хлопців, випускників та вчителів.

Керівник гуртка «Волейбол» Ховратов О.В. протягом навчального року готував дітей до цієї події, тому учні з нетерпінням очікували на це свято. І воно дійсно відбулося, повідомляють в Управлінні освіти.

Підтримка вболівальників, виступи дівчат з черліденгом, слова напуття директора гімназії Орловської Н.В. додали гравцям впевненості в своїх силах. Протягом двох годин ігри по колу тримали інтригу: як буде розподілено місця. І ось результати! 

ІІІ місце посіла збірна хлопців.

ІІ місце – збірна випускників.

Та, мабуть, було б дивно, якби І місце не отримали вчителі. Але це не головне, що було в цьому турнірі. Власний приклад вчителя, який рекламує здоровий спосіб життя, популяризує волейбол як вид спорту та заохочує дітей до занять фізичними вправами – ось те, що сьогодні вимагає дійсність.

поширити новину: