Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Учнівська молодь Полтавщини відсвяткувала 65-річчя туристсько-краєзнавчого руху

Учнівська молодь Полтавщини відсвяткувала 65-річчя туристсько-краєзнавчого руху

14-16 березня для участі у 35 обласному зльоті зібралося більше 100 кращих вихованців краєзнавчих та туристських об’єднань із 17 районів області. Цьогорічний зліт присвячений 65-й річниці організованого туристсько-краєзнавчого руху на Полтавщині.

У перший день перед відкриттям зльоту у фойє центру Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді була організована виставка з досвіду роботи «Історія та досягнення туристсько-краєзнавчого руху», де учасники зльоту представили матеріали, що ілюструють, як розвивається туристсько-краєзнавча справа в їхньому районі (місті), ОТГ чи закладі освіти, повідомляють у ПОЦТКУМ.

Діти ознайомили відвідувачів виставки зі своїми досягненнями та здобутками, презентували туристські та екскурсійні маршрути, цікаві знахідки, що знайшли своє місце у шкільних музеях.

Поряд з виставкою проводилася благодійна акція «Подаруй частинку тепла». У рамках акції відбувся збір оберегів, листівок, малюнків до «Скриньки Добра», подарунків нашим воїнам, які знаходяться на сході України.

На урочистому відкритті заходу пролунали вітання від начальника управління позашкільної, професійної (професійно-технічної), вищої освіти та правового забезпечення Сергія Рибалка та директора Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Станіслава Комісара.

Учасники зльоту вшанували хвилиною мовчання пам’ять про всіх загиблих українських воїнів, згадавши й Козченка Владислава, вихованця гуртка «Юні десантники» ПОЦТКУМ, який нещодавно загинув на передовій.

У цікавій формі – з музичними композиціями, авторськими віршами – відбулося представлення творчих звітів об’єднань про розвиток туристсько-краєзнавчої та музейної справи у своєму районі, місті, ОТГ, закладі освіти. Юні краєзнавці й туристи розповіли про цікавий  досвід, набутий у експедиціях, змаганнях, походах, різних туристсько-краєзнавчих масових заходах.

Найкращих результатів на обласному зльоті досягли учасники із Гадяцького, Глобинського, Зіньківського, Кобеляцького, Лубенського, Полтавського районів, Глобинської та Білоцерківської об’єднаних територіальних громад.

Переможці та лауреати зльоту нагороджені призами і грамотами Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, а педагогічні працівники – грамотами Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації. 

Система Orphus Поделиться на fb