Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Пирятині відзначили день народження Тараса Шевченка

У Пирятині відзначили день народження Тараса Шевченка

6 березня в великій залі адмінбудинку відбулися урочистості з нагоди 204-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка. На початку заходу пам’ять поета вшанували покладанням квітів до пам’ятника Великого Кобзаря.

Перед присутніми виступили секретар міської ради Тетяна Чайка, голова районної ради Сергій Пазюк та заступник голови райдержадміністрації Ольга Яременко. Тетяна Чайка зазначила, що Тарас Шевченко своєю творчістю і життєвою позицією дав надію і віру звичайним людям, що вони – це народ, а українці – це нація. І нині творчість Кобзаря актуальна, як ніколи, повідомляють у міській раді.

Представники влади, учнівська молодь та громадськість переглянули документальний фільм “Обличчя української історії. Тарас Шевченко.“, послухали пісні на вірші Тараса Шевченка у виконанні аматорів районного будинку культури – Марини та Сергія Валоваженків і родинного дуету „Водограй“. Власний вірш „Слово до Тараса“ прочитав Максим Алекперов з Великої Кручі. А потім всі присутні зачитали Шевченків „Заповіт“.

Перед початком заходу свої тематичні виставки продемонстрували працівники Пирятинського краєзнавчого музею та центральної районної бібліотеки.

Система Orphus Поделиться на fb