Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Полтаві відбувся молитовний сніданок присвячений Великодню (ФОТО)

Сьогодні у Полтавській ОДА відбувся четвертий молитовний сніданок присвячений Великодню, за участі керівництва області, священнослужителів різних конфесій, громадськості та керівників структурних підрозділів ОДА.

Розпочали молитовний сніданок зі спільної молитви.

“Сьогодні ми маємо можливість поспілкуватись в неформальній обстановці, тому я дуже вдячний присутнім за участь у молитовному сніданку. Говорячи про майбутнє України, ми повинні починати з себе. А що я зробив, щоб мої близькі жили краще? Лише давши відповідь на це питання, прийде розуміння сьогодення і майбутнього, з’явиться порозуміння та підтримка. Адже ціль в українців одна — мир, цивілізований розвиток держави, європейський рівень життя. Лише з любов’ю до ближнього ми досягнемо успіху”, – сказав голова Полтавської ОДА Валерій Головко.

Священики, під час своїх виступів, розповіли про історичне значення Воскресіння Ісуса Христа та про страсний тиждень, який передує Великодню.

Проведення молитовних сніданків сприяє розвитку духовності і моральності у суспільстві та популяризації християнських цінностей.

Система Orphus