Ви тут:
Екологія Полтавщина Суспільство 

У Полтаві представили модернізовану систему водопостачання

У Полтаві представили модернізовану систему водопостачання

У Полтавській обласній раді, під головуванням голови постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку Ігора Сірика, провели засідання круглого столу. Розглянули питання модернізації систем водопостачання та впровадження систем диспетчеризації з метою стимулювання здійснення заходів з енергозбереження та енергоефективності.

Питання енергозбереження та енергоефективності нині актуальне. У багатьох містах України вже діє оновлена система водопостачання в комунальні установи. На цьому закцентували на засіданні комісії. Так, директор ТОВ “ЄТР-Спектр” Володимир Постоленко, провів презентацію можливого плану розвитку в цій сфері.

“Така система діє вже у багатьох містах: як у великих, охоплюючи столицю, так і в маленьких по регіонах. Найкраще працює вона у Волинській області, на Поділлі та в Дніпрі. Маємо надію, що проект сподобається і полтавським фахівцям”.

Суть програми така: це автоматизована система водопостачання, якою можна керувати дистанційно. Перевагами є зменшення напруги на електроенергію, сервісна структура, високий напір води, можливість керувати програмою віддалено і в режимі реального часу, маючи підключення до інтернету.

Плюс ще й у тому, що світло економиться до 15%, а при повній комплексній установці – аж до 85%. Також, за словами фахівців, це значно зменшує витрати води. У майбутньому планують об’єднати в одну диспетчерську службу усі комунальні установи. Це, крім енрегоефективності, зменшить наявність трудових ресурсів і збільшить якість надання послуг водопостачання.

Іншим, обговорюваним питанням, було стан забрудненості міст. Полтава – у кінці списку комплексного показника ступеня забрудненості атмосфери і має 4,1%. Це досить непогано, однак в області відсоток забрудненості значно вищий. І проблему треба вирішувати, зазначив Володимир Постоленко, навівши дані моніторингу забрудненості міст.

Система Orphus Поделиться на fb