Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Лохвиці продовжують впроваджувати програми енергозбереження

У Лохвиці продовжують впровадження започаткованої у 2016 році програми енергозбереження, направленої на зменшення витрат на оплату електроенергії, спожитої мережею вуличного освітлення. Відповідні роботи виконують працівники КП «Лохвиця-сервіс».

Досягати ефекту економії коштів вдається завдяки поступовій заміні ртутних і натрієвих ламп, що виходять з ладу, на ЛЕД, повідомляють у міській раді.

Електриками комунального підприємства ці роботи проводяться й на плановій основі, коли працівники ПАТ «Полтаваобленерго» замінюють старі дерев’яні електроопори на бетонні.

Варто зауважити, що при заміні ртутної лампи на світлодіодну споживання електроенергії однією світловою точкою зменшується у п’ять разів, при заміні натрієвої – втричі.

Мережу нічного вуличного освітлення міста Лохвиця і села Криниця складають 886 світильників, у 150 з них вкручено ЛЕД. З 40 світлових точок складається мережа вуличного освітлення таких сіл об’єднаної громади, як Васильки (7 точок) і Гаївщина (33 точки), де від початку було застосовано енергоекономні світлодіодні лампи. Наразі заплановане розширення освітлювальної вуличної мережі і до вже існуючих у цих селах 2-х КТП додадуть ще три – по одній на Васильки, Гаївщину і Христанівку.

Система Orphus