Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У квітні поповниться тролейбусний парк Кременчука

Поповнення комунального тролейбусного парку відбудеться найближчим часом. Тролейбуси виготовлені на Луцькому автомобільному заводі, що входить до корпорації «Богдан», із комплектуючих, в тому числі двигунів, вітчизняного виробника, а придбали за кредитні кошти Європейського банку реконструкції та розвитку. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.
 
Сьогодні міський голова Віталій Малецький та народний депутат України Юрій Шаповалов у Луцьку оглянули першу партію електротранспорту, які вийшли з конвеєру підприємства  та готові до  відправки в Кременчук.
Вони перевірили якість збирання тролейбусів, зручність для пасажирів та водіїв. Побаченим залишилися задоволені. Планується, що вже в квітні перші тролейбуси почнуть обкатку в Кременчуці.
 
Нагадаємо, що «Проектом оновлення міського електротранспорту» передбачено придбання для Кременчука 50 низькопідлогових тролейбусів та запасних частин до них,  включаючи 10 одиниць на автономному ходу, а також відновлення тролейбусної інфраструктури на правобережній частині міста.