Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці відновили рух тролейбусів

ПАТ «Полтаваобленерго» відновило подачу електропостачання КП «Кременчуцьке тролейбусне управління», відключення якого відбулося учора об 11.45 годин. Тролейбуси розпочинають працювати за  затвердженими  графіками та курсуватимуть усіма маршрутами. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Про це на засіданні сесії міської ради повідомив міський голова Віталій Малецький. Керівник міста  наголосив, що важливе значення в цьому мала в тому числі і жорстка позиція влади Кременчука  та депутатського корпусу стосовно захисту інтересів комунального підприємства та місцевої громади.

Відключаючи від електропостачання комунальне підприємство, ПАТ «Полтаваобленерго» зайшло  за надуману межу та перш за все не подумало про  кременчужан, про пільгові категорії громадян, яким через такі неправомочні дії довелося йти пішки. Віталій Малецький зазначив, що позиція влади на місцях обов’язково буде закріплена на державному рівні. Наразі Уряд України відпрацьовує питання щодо наведення ладу в енергетичній сфері, наступним кроком буде питання внормування відключень підприємств комунального електротранспорту від енергоживлення.

Нагадаємо, у рамках сьогоднішнього засідання сесії депутати мають розглянути звернення до керівництва держави стосовно дій ПАТ «Полтаваобленерго», пов’язаних із відключенням КП «Кременчуцьке тролейбусне управління» від електропостачання.

Система Orphus