Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці відкрили новий дільничний пункт поліції (ФОТО)

Сьогодні у Крюківському районі у мікрорайоні Раківка відкрили дільничний пункт поліції № 13 відділу поліції №1 Кременчуцького ВП ГУНП в Полтавській області.
Участь у заході взяли міський голова Віталій Малецький, керівник кременчуцької поліції Віталій Ботвина, депутат міської ради Олександр Плескун, жителі мікрорайону та правоохоронці. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.
Міський голова зазначив, що в цьому мікрорайоні була нагальна потреба у відкритті дільничного пункту поліції. Міською владою за рахунок міського бюджету було відремонтоване приміщення для того, щоб тут змогли працювати та приймати громадян  дільничні поліцейські.  Дуже активно цьому сприяв депутат міської ради Олександр Плескун. Віталій Малецький  підкреслив, що  міська влада прагне зробити Кременчук безпечним містом без окраїн, тому робить все, щоб кожному мікрорайоні працювали представництва всіх служб, потреба у зверненні до яких є у місцян.
Головний поліцейський Кременчука Віталій Ботвина представив крюків’янам їх дільничного і зазначив, що цей дільничний пункт поліції сприятиме покращенню криміногенної ситуації у мікрорайоні. Він вручив дільничним новий комп’ютер.
Після завершення заходу, Віталій Малецький поспілкувався з громадянами, які зверталися до нього із проханням про допомогу у вирішенні проблемних питань. Керівник міста зазначив, що багато цих проблем йому відомі, наразі ведеться робота над їх вирішенням.
Система Orphus Поделиться на fb