Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У ГУ ДФС області підписали договори про співпрацю із провідними ВНЗ Полтавщини

У ГУ ДФС області підписали договори про співпрацю із провідними ВНЗ Полтавщини

У залі засідань ГУ ДФС області відбулося засідання колегії Головного управління ДФС у Полтавській області. 

У заході взяли участь: Голова Полтавської ОДА Валерій Головко, начальник Головного управління ДФС області Сергій Садовий, начальник Полтавської митниці ДФС Микола Калініченко, керівники структурних підрозділів ГУ ДФС в області, начальники ДПІ, ОДПІ, керівництво Полтавської митниці. Характеризуючи роботу територіальних органів ДФС, голова облдержадміністрації відзначив коректність, фаховість та людяність працівників органів ДФС Полтавщини, підкресливши, що саме цим якостям слід завдячувати тому комфортному клімату, який на разі панує між бізнесом та владою в регіоні.

Розпочинаючи засідання Сергій Садовий наголосив, що Полтавщина стабільно та на високому рівні виконує завдання по наповненню Державної скарбниці та посідає третє місце за цим показником серед інших областей держави. На порядок денний засідання були винесені питання підсумків роботи територіальних органів ДФС за 2017 рік та завдання на 2018 рік. Так, зокрема відзначалося, що завдяки співпраці платників податків та органів ДФС Полтавщини збір платежів до загального фонду державного бюджету України склав майже 23 млрд гривень. Приріст надходжень до загального фонду державного бюджету порівняно з 2016 роком складає майже 3,5 млрд гривень. За 12 місяців 2017 року до місцевих бюджетів області надійшло майже 7 млрд 675 млн.грн. платежів. Приріст надходжень до місцевих бюджетів області порівняно з 2016 роком складає майже 1,7 млрд гривень. У 2017 році забезпечено надходження сум єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування в сумі 5 млрд 98,5 млн грн, що більше показника 2016 року на 1млрд 582,3 млн грн, або на 45 відсотків.

Впродовж 2017 року Полтавською митницею ДФС було оформлено понад 35 тисяч митних декларацій. За звітний період до Державного бюджету України було перераховано 3 млрд 200,2 млн гривень. За результатами правоохоронної роботи в 2017 році Полтавською митницею ДФС складено 201 адміністративний протокол про порушення митних правил на загальну суму 5,519 млн.грн., з вилученням предметів порушення митних правил на суму 547,5 тис.гривень.

Під час засідання Колегії відбулося урочисте підписання Договорів про співпрацю між Головним управління ДФС у Полтавській області та трьома провідними вищими навчальними закладами Полтавщини: Полтавським університетом економіки і торгівлі, Полтавським національним технічним університетом імені Юрія Кондратюка та Полтавським юридичним інститутом. Ці угоди передбачають: співпрацю сторін у навчальній, методичній, науковій та іншій діяльності; сприяння і організацію проходження студентами ВНЗ практики за фахом, а також працевлаштування студентів ВНЗ у територіальних органах ДФС Полтавщини. Договори підписали начальник Головного управління ДФС у Полтавській області Сергій Садовий, ректор Полтавського університету економіки і торгівлі” Олексій Нестуля, ректор Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка Володимир Онищенко та директор Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Наталія Гуторова.

Урочистим моментом на колегії було нагородження Почесними грамотами Полтавської ОДА працівників податкової міліції, які несли службу в зоні проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей: полковника податкової міліції Юрія Васильченка, полковника податкової міліції Леоніда Чируна та старшого лейтенанта податкової міліції Олександра Парфенюка.

Головне управління ДФС у Полтавській області