Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Хоролі відзначили кращих працівників тваринницької галузі

У Хоролі відзначили кращих працівників тваринницької галузі

Днями, у Хорольському районному будинку культури, відбувся зліт працівників тваринницької галузі району. Учасників урочистого зібрання привітали очільники району. Про це йдеться на сайті Хорольської РДА.

Вони, зокрема, зазначили, що тваринницька галузь є однією з основних галузей аграрного сектору району і в загальному обсязі виробництва валової продукції сільського господарства, по Хорольському району 26 % становить продукція тваринництва, тоді як в області, цей показник сягає 18 %.


“І хоча, протягом останнього десятиріччя, в галузі відбувся значний спад, тваринницька продовжує розвиватися і район займає друге місце в області по кількості корів та третє місце по кількості ВРХ та валовому надою молока”, – зазначили фахівці.

В агроформуваннях району, наразі утримується 12,5 тис. голів великої рогатої худоби, з них 5,7 тис. голів корів, Поголів’я свиней становить 3,1 тис. голів, щоправда, це на 642 голови менше минулого року. Поголів’я овець складає 627 голів, а птиці – 13,4 тис. голів. У 2017 році провели реконструкцію тваринницьких приміщень на суму 2 млн 920 тис. грн. У цьому році очікують збереження поголів’я на теперішньому рівні та збільшення показників продуктивності.

За самовіддану працю, особистий внесок у розвиток тваринницької галузі, чимало працівників аграрного сектору нагородили Почесними Грамотами РДА та районної ради. Перехідний кубок за перше місце з надоїв молока на корову в 2017 році серед господарств, отримав сільськогосподарський виробничий кооператив “Перемога”. Кубок вручили голові правління Анатолію Пасюті.

Система Orphus Поделиться на fb