Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Горішніх Плавнях визначили переможців мистецького фестивалю-конкурсу «Дніпрова хвиля-2018»

У Горішніх Плавнях визначили переможців мистецького фестивалю-конкурсу «Дніпрова хвиля-2018»

16 березня у великій залі Палацу культури і творчості відбулася урочиста церемонію нагородження та гала-концерт переможців мистецького фестивалю-конкурсу «Дніпрова хвиля-2018», організованого відділом культури, спорту і туризму Горішньоплавнівської міської ради за підтримки міського голови Дмитра Бикова.

Міський мистецький фестиваль-конкурс «Дніпрова хвиля» проводиться в Горішніх Плавнях із метою виявлення й підтримки юних талантів, розвитку дитячих творчих колективів. Відбіркові тури фестивалю-конкурсу відбулися 28 лютого 2018 року, у яких взяли участь солісти-вокалісти, вокальні дуети, тріо, ансамблі; хореографічні колективи спортивно-бальної, естрадної і народної спрямованості; театри моди і танцю, циркові колективи та представники субкультур (реп, хіп-хоп, брейк-данс).

Привітати талановиту молодь міста завітали заступник міського голови Надія Угнічева, директор фестивалю-конкурсу «Дніпрова хвиля», начальник відділу культури, спорту і туризму Ірина Зеленська.

Переможців мистецького фестивалю-конкурсу «Дніпрова хвиля-2018» визначеноНадія Угнічева привітала присутніх від імені міського голови Дмитра Бикова, виконавчого комітету міської ради. Зауважила, що на традиційному фестивалі-конкурсі «Дніпрова хвиля» виросло не одно покоління талановитих молодих містян, які продовжують брати участь у різних творчих проектах нашої країни. Побажала усім переможцям, їх наставникам успіхів, натхнення, віри в себе.

Від імені журі мистецького фестивалю-конкурсу, від імені членів оргкомітету до учасників «Дніпрової хвилі» – дітей, батьків, наставників – звернулася Ірина Зеленська зі словами вдячності за яскраві виступи, за творчість. Директор фестивалю-конкурсу «Дніпрова хвиля» подякувала міській адміністрації за активну щорічну підтримку мистецького заходу, дякуючи чому він є відкритим і доступним для усіх бажаючих.

Переможців мистецького фестивалю-конкурсу «Дніпрова хвиля-2018» визначеноЗа результатами відбіркових турів у кожному жанрі й віковій категорії визначені переможці (І, ІІ та ІІІ місця), які отримали від міського голови Дмитра Бикова дипломи лауреатів фестивалю та пам’ятні подарунки. У вокальному жанрі визначено учасників номінації «Надія фестивалю» та головну нагороду – Гран-прі мистецького фестивалю-конкурсу «Дніпрова хвиля». Почесні гості свята музики й краси вручили нагороди обдарованим горішньоплавнівцям.

У вокальному жанрі дипломом «Надія фестивалю» нагороджено: Наумова Нікіту ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1(керівник Ірина Колесніченко), Мосієнко Софію СЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 ім. В.О.Нижниченка (керівник Алла Федо), Демиденко Діану СЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 ім. В.О.Нижниченка (керівник Алла Федо), Савельєву Єлизавету СЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 ім. В.О.Нижниченка (керівник Алла Федо), Палеху Софію СЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 (керівник Марина Назарова), Мажуру Юлію СЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 ім. Л.І.Бугаєвської (керівник Марина Попович), Крашанова Івана ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 (керівник Олена Терешок), Атинян Поліну ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 (керівник Олена Терешок), Петлю Наталію Вище професійне гірничо-будівельне училище (керівник Марина Кличкова), Цимбал Ніколь (керівник Ірина Колесніченко); дует у складі Наумова Нікіти та Янчи Даніла ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 (керівник Ірина Колесніченко); вокальний ансамбль «Зореспів» ЦДтаЮТ (керівник Тетяна Миколенко), вокальний ансамбль «Мелодіка» ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 (керівник Ірина Колесніченко), ансамбль «Скерцо» ЗОШ І – ІІІ ступенів № 2 (керівник Галина Гальченко)

Переможців мистецького фестивалю-конкурсу «Дніпрова хвиля-2018» визначеноДиплом ІІІ ступеня вибороли: Мокляк Діана ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 (керівник Ірина Колесніченко), Мішньов Данііл СЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 ім.В.О.Нижниченка (керівник Алла Федо), Говоруха Мілена ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 (керівник Олена Терешок), Гальченко Ірина (керівник Галина Гальченко), Піддубна Єлизавета (керівник Галина Гальченко); дует у складі Волох Анастасії та Мокляк Діани ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 (керівник Ірина Колесніченко), дует у складі Шимчини Алевтини та Гальченко Ірини ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 (керівник Галина Гальченко), тріо у складі Намінас Анастасії, Саргсян Анжели та Цимбал Ніколь ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 (керівник Ірина Колесніченко); зразковий вокальний ансамбль «Каприз» (молодша група) ЦД та ЮТ (керівник Юлія Ковнір), зразковий вокальний ансамбль «Каприз» (середня група) ЦД та ЮТ (керівник Юлія Ковнір); вокальний гурт «Нєпосєди» СЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 ім. В.О.Нижниченка (керівник Алла Федо), вокальний гурт «Інтермецо» СЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 (керівник Марина Назарова).

Дипломом ІІ ступеня відзначено: Саргсян Анжелу ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 (керівник Ірина Колесніченко), Шимчину Алевтину ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 (керівник Галина Гальченко), Литовченко Ніколь СЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 ім. В.О.Нижниченка (керівник Алла Федо), Смірнову Анастасію СЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 ім. Л.І. Бугаєвської (керівник Наталія Руденко), Криклю Марину ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 (керівник Олена Терешок), Савельєву Вероніку ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 (керівник Олена Терешок); дует у складі Ілозовської Єви і Свястіна Родіона СЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 (керівник Марина Назарова); ансамбль «Смайлики» ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 (керівник Ірина Колесніченко), ансамбль «Smile» ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 (керівник Ірина Колесніченко), вокальний гурт «ДоМіСольки» СЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 (керівник Марина Назарова), вокальну групу «Первоцвіт» СЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 ім. Л.І.Бугаєвської (керівник Наталія Руденко), вокальний ансамбль «Ліра» СЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 ім. Л.І. Бугаєвської (керівник Наталія Руденко), вокальний ансамбль «Веселий діліжанс» ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 (керівник Олена Терешок).

Переможців мистецького фестивалю-конкурсу «Дніпрова хвиля-2018» визначеноДиплом І ступеня вибороли: Намінас Анастасія ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 (керівник Ірина Колесніченко), Павлюк Єлизавета СЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 ім. В.О.Нижниченка (керівник Алла Федо), Івашина Богдан СЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 ім. Л.І. Бугаєвської (керівник Наталія Руденко), Гаврилець Катерина ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 (керівник Олена Терешок), Кабалов Дмитро (керівник Марина Назарова); вокальний гурт «Роксолана – Плюс» СЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 ім. В.О.Нижниченка (керівник Алла Федо), вокальний гурт «Гармонія» СЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 (керівник Марина Назарова).

Гран-прі фестивалю здобула Волох Анастасія ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 (керівник Ірина Колесніченко).

У естрадній хореографії диплом ІІІ ступеня виборола хореографічна студія «Імідж» (середня група) ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 (керівник Анастасія Ткаченко); диплом ІІ ступеня – хореографічний колектив «Step by step» ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 (керівник Наталія Литвинова); диплом І ступеня – хореографічна студія «Імідж» (старша група) ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 (керівник Анастасія Ткаченко).

У сучасній хореографії дипломом ІІІ ступеня нагороджено хореографічний гурт «Cool kidz» (молодша група) СЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 ім. Л.І. Бугаєвської (керівник Кирило Головкін), хореографічний гурт «Cool kidz» (середня група) СЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 ім. Л.І. Бугаєвської (керівник Кирило Головкін), RDF (Rema Dance Family) (молодша група) (керівники Світлана Цимбал, Максим Цимбал); дипломом ІІ ступеня – ансамбль естрадного танцю «Грація» СЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 (керівник Ольга Атаманчук), RDF (Rema Dance Family) (середня група) (керівники Світлана Цимбал, Максим Цимбал М.В.), RDF (Rema Dance Family) (старша група) (керівники Світлана Цимбал, Максим Цимбал); диплом І ступеня – хореографічний колектив «Данс – стиль» СЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 (керівник Світлана Цимбал).

Переможців мистецького фестивалю-конкурсу «Дніпрова хвиля-2018» визначеноСпортивно-бальна хореографія: диплом І ступеня – колектив бального танцю «Гармонія» ЦДтаЮТ (керівник Світлана Шаповалова).

Народна хореографія: диплом ІІІ ступеня – Болотіна Єкатерина (керівник Людмила Лавринець), диплом ІІ ступеня – хореографічний ансамбль «Ремікс» ЦДтаЮТ (керівник Оскана Бісько), диплом І ступеня – гурток східного танцю «Аль Джана» (середня група) ЦДтаЮТ (керівник Олена Хохуля), гурток східного танцю «Аль Джана» (молодша група) ЦДтаЮТ (керівник Олена Хохуля).

Оригінальний жанр: диплом І ступеня – Театр моди і танцю «Престиж» ЦДтаЮТ (керівник Анна Попель).

Усього вручили 63 дипломи, 47 із яких – дипломи переможців (І, ІІ, ІІІ місця) у вокальному та хореографічному жанрі, 14 дипломів номінації «Надія фестивалю».

Система Orphus