Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Горішніх Плавнях привітали з професійним святом працівників ЖКГ

У Горішніх Плавнях привітали з професійним святом працівників ЖКГ

15 березня в малій залі Палацу культури і творчості відбулися урочистості з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

Галузь житлово-комунального господарства Горішніх Плавнів – це 11 комунальних підприємств, на яких кожного дня працюють більше 1 000 осіб, забезпечуючи життєдіяльність міста, повідомляють у міській раді.

Привітати з професійним святом комунальників завітали міський голова Дмитро Биков, перший заступник міського голови Олександр Чуприна, директор департаменту ЖКГ Петро Василюк.

Вітали з професійним святом працівників ЖКГОчільник Горішніх Плавнів відзначив важливу роль служб ЖКГ у житті містян, подякував за сумлінне ставлення до професійних обов’язків і відповідальність, побажав успіхів у роботі та заслуженої вдячності споживачів. Дмитро Биков відзначив: «Упродовж останніх кількох років у сфері ЖКГ відбулися значні позитивні зрушення: замінено кілометри інженерних мереж, відремонтовано кілометри доріг та внутрішньо квартальних проїздів, освітлено сучасними енергозберігаючими LED-світильниками міські вулиці та навчальні заклади. Розпочато реалізацію масштабного проекту з реконструкції системи водопідготовки на КП ВУВКГ, що значно підвищить якість надання послуг водопостачання населенню. У квітні плануємо завершити І етап проекту, за результатами якого буде замінено систему водозабору, реконструйовано насосну станцію, облаштовано станцію новим надійним обладнанням відомих світових виробників. ІІ етап проекту передбачає впровадження сучасної та більш безпечної системи очистки питної води. Глобальні та позитивні зміни плануємо реалізувати в системі теплопостачання.

У рамках співпраці з Північною Екологічною Фінансовою Корпорацією НЕФКО буде відкрито кредитну лінію на 5 млн Євро для реконструкції центральної котельні, що обслуговує 80 % населення міста, з метою зниження енерговитрат та заощадження коштів споживачів. Серед проектів НЕФКО проект Горішніх Плавнів визнано найбільшим в Україні у сфері енергозбереження. За останні два роки придбано десятки одиниць сучасної техніки, яка сьогодні ефективно допомагає комунальникам у їх щоденній роботі та при усуненні аварійних ситуацій». Міський голова також зауважив, що сьогодення ставить перед працівниками ЖКГ нові завдання з реформування галузі, вимагає зниження витрат, оптимізації, нових управлінських рішень. ЖКГ міста готове до позитивних змін, які підуть на користь комунальникам і, у першу чергу, споживачам.

За вагомий особистий внесок у забезпечення стабільної роботи підприємства, багаторічну сумлінну працю на благо громади та з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення Дмитро Биков вручив Подяки міського голови найкращим представникам галузі:

Система Orphus Поделиться на fb