Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Цікаво, захопливо, корисно: для малечі Полтавщини продовжуються екскурсії до рятувальників

У рамках громадської акції “Запобігти. Врятувати. Допомогти!”, сьогодні рятувальники провели профілактичний захід для учнів 7-10 класів Розсошенської гімназії, Повідомляє прес-служба ДСНС в Полтавській області.

Також, раніше, провели подібні пізнавально-інформаційні зустрічі з вихованцями дитячого садка №4 «Зірочка», що у Глобино та учнями загальноосвітньої школи Кочубеївки Чутівського району.

Під час зустрічей з дітьми фахівці Служби порятунку «101» роз’яснювали основні правила безпеки життєдіяльності у весняний період, нагадували правила пожежної безпеки під час перебування вдома та в навчальному закладі. Також, розповідали правила поведінки під час виявлення підозрілих чи вибухонебезпечних предметів.

Крім того, рятувальники розповідали про особливості роботи пожежно-рятувальних підрозділів Полтавського гарнізону ДСНС України, демонстрували пожежні автомобілі, технічне обладнання та бойовий одяг вогнеборців. Присутнім не лише роз’яснювали призначення кожного елементу, але й дали усім бажаючим приміряти бойовий одяг, посидіти в кабіні пожежного автомобіля, ліквідувати умовну пожежу. Наостанок, рятувальники вручали дітлахам листівки з основними правилами безпеки життєдіяльності.

Таку профілактичну роботу проводять у всіх районах Полтавської області.