Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

Судитимуть полтавку, яку підозрюють у торгівлі прекурсорами

Судитимуть полтавку, яку підозрюють у торгівлі прекурсорами

Відділом процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування територіальними органами поліції та підтримання державного обвинувачення прокуратури Полтавської області затверджено і направлено до Октябрського районного суду Полтави для розгляду по суті обвинувальний акт стосовно 52-річної полтавки, яка займалася збутом прекурсорів та пропонувала правоохоронцю неправомірну вигоду. Про це повідомив начальник вищезгаданого відділу Іван Кінаш.

За інформацією прокурора, жінка надала 5 тис. грн. працівнику управління протидії наркозлочиності ГУНП в області за те, щоб він не звертав уваги і не притягував її до відповідальності за протиправну діяльність, пов’язану з придбанням, зберіганням прекурсорів з метою збуту, а також незаконний їх продаж. Правоохоронець відмовився від грошей і повідомив про подію свого керівника.
Полтавка обвинувачується за ч. 3 ст. 369 (пропозиція та надання службовій особі, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди за невчинення службовою особою в інтересах того, хто надає таку вигоду, будь-якої дії з використанням наданого їй службового становища) та ч. 2 ст. 311 (незаконне  придбання та зберігання прекурсорів з метою їх збуту, а також незаконний збут) КК України.

 
 
 
Система Orphus Поделиться на fb