Ви тут:
Суспільство Україна 

Секта «руського міра» втратила ще одного послідовника, – штаб АТО (ВІДЕО)

Секта «руського міра» втратила ще одного послідовника, – штаб АТО (ВІДЕО)

Секта «руського міра» втратила ще одного послідовника. Як відомо днями військовослужбовці одного з передових підрозділів сил Антитерористичної операції захопили найманця російсько-окупаційних військ громадянина Російської Федерації Миколу Покусаєва.

Як повідомляє прес-центр штабу АТО, з невідомих, поки що мотивів, проросійські ЗМІ отримали вказівку «мочити» свого прихильника по повній. За їхньою версією він і завербований СБУ божевільний педофіл, і злочинець, і асоціальна особистість. Насправді ж цей горе-вояка яскравий приклад того хто здебільшого воює проти нас.

“Якщо відкинути ідеологічне наповнення інформацій та певну частину голослівних звинувачень на адресу сил Антитерористичної операції то з певною долею ймовірності можна стверджувати, що «кадрів, які вирішують все» в незаконних збройних формуваннях стає все менше і менше. Цьому сприяють і деструктивна позиція російського командування, яке управляє так званими військами на Донбасі, і псевдокерівників окупаційних адміністрацій РФ, які не спроможні адекватно оцінювати реальну ситуацію”, – зазначають у штабі.

Ще однією, не менш важливою мотиваційною складовою для найманців є мародерство, пише штаб АТО. Проте наразі на тимчасово окупованому Донбасі, грабувати вже просто немає що: все цінне обладнання та майно вивезли у Росію «гуманітарні конвої», крадені автомобілі час від часу знаходять у країнах, що мають спільні кордони з країною-агресоркою, а місцеві мешканці настільки зубожілі, що забрати у них можна лише думку й сон.

“Саме тому серед так званого командування російських-окупаційних військ вже давно введено практику списувати бійця заднім числом – аби не платити компенсацію родині. Останній такий приклад зафіксовано в одному з банд формувань на Приазовському напрямку, де найманця з позивним «Шиш (а)» 1996 року народження, який загинув 21 лютого звільнили у той же день, але 17-м лютим. Без виплат родині за його злочинну роботу. Немає людини ¬ немає проблем”, – наголошують у прес-центрі штабу АТО.

Щодо Миколи Покусаєва, то його історія не відрізняється від усіх інших: «Путін покликав воювати і я пішов». Все. Три крапки.

“У версії прокремлівських ЗМІ він лише перебував на випробувальному терміні, тобто вбивцею не був, а лише готувався ним стати. Та з якихось міркувань його звідти вигнали. Росіяни стверджують, що вивчили його активність в соціальних мережах і відкрили … віртуальну схильність до педофілії. Їм краще про то знати, вони ж проводили розслідування”, – йдеться у дписі штабу.

Натомість, за словами наших бійців у 47-річного росіянина були при собі повний комплект документів, споряджений автомат та уніформа поширена серед незаконних збройних формувань, що тимчасово окупували окремі райони Донбасу. Військово-облікова спеціальність – механік водій. Дивний набір для стажиста, який вільно вештається на передовій, такий собі «троянський кінь» начебто хоче аби його полонили, але зброї не закопує. Неймовірна та певним чином дивна історія.

Наразі, росіянин Микола Покусаєв до дрібних деталей на папері згадує своє перебування на окупованих територіях, смакує українським борщем та знайомиться з тим, що про нього понаписували «брати по зброї».

На Донбасі українські військові захопили в полон бойовика, який виявився громадянином РФ

Система Orphus