Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Рятувальники Полтавщини підбили підсумки роботи за лютий

Рятувальники Полтавщини підбили підсумки роботи за лютий

5 березня в приміщенні ГУ ДСНС України у Полтавській області відбулася нарада по підсумкам роботи Головного управління та підпорядкованих підрозділів у лютому поточного року.

На початку засідання тимчасово виконуючий обов’язки начальника Головного управління ДСНС України у Полтавській області Олег Горбенко нагадав присутнім основні пріоритети в роботі рятувальників Полтавщини та наголосив на обов’язковому дотриманні антикорупційного законодавства.

Під час наради було проаналізовано роботи підпорядкованих підрозділів з питань реагування на надзвичайні ситуації, обговорено стан організації державного нагляду (контролю) у сфері пожежної та техногенної безпеки, стан ресурсного забезпечення та утримання матеріально-технічної бази підрозділів. Також, присутні розглянули питання щодо кадрового забезпечення, стан зміцнення дисципліни та дотримання законності серед особового складу. Крім того, на нараді обговорили поточний стан та завдання щодо створення пожежно-рятувальних підрозділів місцевої пожежної охорони.

Підбиваючи підсумки наради, т.в.о начальника Головного управління Олег Горбенко націлив особовий склад своєчасне виконання поставлених завдань, зокрема оперативне реагування на будь-які надзвичайні ситуації та посилення профілактичних заходів спрямованих на зменшення виникнення пожеж у житловому секторі та загибелі й травмуванні людей під час надзвичайних подій.

Система Orphus Поделиться на fb