Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

Результатом бійки двох безхатьків став обвинувальний вирок для одного з них

Результатом бійки двох безхатьків став обвинувальний вирок для одного з них

Київський районний суд Полтави розглянув обвинувальний акт щодо    31-річного безхатька, котрий завдав своєму 58-річному знайомому тяжкі тілесні ушкодження, що стали причиною смерті останнього.

За інформацією прокурора Полтавської місцевої прокуратури Євгена Коваля, який підтримував обвинувачення в суді, на початку грудня минулого року під час розпиття спиртних напоїв між чоловіками виник конфлікт. Обвинувачений вважав, що його товариш винний у пожежі, яка трапилася напередодні у приміщенні недобудови, в якій ночували обоє безпритульних.
«З метою «покарання» за пошкоджене вогнем майно обвинувачений дерев’яною ніжкою від стільця завдав потерпілому близько 10 ударів по голові та тілу, від яких останній помер на місці події. Такі дії були кваліфіковані за ч. 2 ст. 121 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого)», – розповів прокурор.
Під час судового розгляду підсудний щиро розкаявся у вчиненому, попросив вибачення у рідних загиблого, тому із врахуванням пом’якшуючих обставин чоловіка засудили до 7 років та 6 місяців позбавлення волі.
Вирок поки що не набрав законної сили.
Система Orphus