Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Регіональний центр з надання БВПД у Полтавській області та ПДАА об’єднали зусилля задля розширення доступу громадян до безоплатної правової допомоги

Регіональний центр з надання БВПД у Полтавській області та ПДАА об’єднали зусилля задля розширення доступу громадян до безоплатної правової допомоги

Сьогодні між Регіональним центром з надання БВПД у Полтавській області та Полтавською державною аграрною академією підписаний Меморандум про співпрацю. Установи об’єднали зусилля з метою забезпечення доступу громадян до безоплатної правової допомоги, проведення правопросвітницької, наукової та навчальної роботи.

Документ підписали директор Регіонального центру Олександр Черчатий та ректорка Полтавської державної аграрної академії Валентина Аранчій.

Відповідно до Меморандуму основними завданнями партнерської співпраці є сприяння інформуванню громадян про їх права та обов’язки, забезпечення розвитку системи надання первинної правової допомоги та створення рівних можливостей доступу осіб до правосуддя шляхом організації надання безоплатної вторинної правової допомоги.

«Досягнути реалізації запланованих завдань ми плануємо шляхом організації спільних заходів, спрямованих на підвищення рівня правової поінформованості викладачів, студентів та працівників Академії; взаємодії щодо реалізації права осіб на отримання безоплатної первинної та безоплатної вторинної правової допомоги; співпраці та координації своєї діяльності в частині надання правової допомоги та правопросвітництва» – додав Олександр Черчатий.

Під час зустрічі очільник системи БПД області поінформував представників вишу про правові послуги, які можуть отримати громадяни, звернувшись до центрів з надання БВПД та бюро правової допомоги, форми правопросвітництва, які використовуються під час проведення заходів, повідомив про реалізацію в області проекту «Я МАЮ ПРАВО!», розповів про позитивні напрацювання фахівців системи безоплатної правової допомоги та адвокатів, які з нею співпрацюють щодо надання юридичних консультацій та захисту прав клієнтів.

«Для навчального закладу дуже важливим є не лише надання студентам відповідних знань за відповідними спеціальностями, а й забезпечення їх та викладачів Академії відповідним рівнем правових знань, що стосується як навчального процесу, так і роз’яснення механізму дій у правовий спосіб у повсякденному житті», – зазначила Валентина Аранчій.

Сторони також досягнули домовленостей щодо створення дистанційного пункту доступу громадян до безоплатної правової допомоги на базі навчального закладу за участю фахівців Першого та Другого полтавських місцевих центрів з надання БВПД.

Розширення кола партнерів, підписання меморандуму про співпрацю дозволяє охопити правовою допомогою ще більше мешканців полтавської громади та сприятиме підвищенню рівня правової освіти, що здійснюватиметься не лише шляхом інформування про їх права, а й шляхом роз’яснення алгоритмів їх реалізації та захисту.

Нагадуємо, що  Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області працює за адресою: м. Полтава, вул. Європейська (Фрунзе), 37/40.

Для цілодобового доступу громадян до безоплатної вторинної правової допомоги діє єдиний телефонний номер 0-800-213-103.

Перейти до вмісту