Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Про порядок встановлення скороченої тривалості робочого тижня за роботу із шкідливими умовами праці, – роз’яснення Держпраці

Про порядок встановлення скороченої тривалості робочого тижня за роботу із шкідливими умовами праці, – роз’яснення Держпраці

Відповідно до вимог п.2 статті 51 КЗпП скорочена тривалість робочого часу встановлюється для працівників, зайнятих на роботах з шкідливими умовами праці, – не більш як 36 годин на тиждень, за Переліком, затверджуваним в порядку, встановленому законодавством.

Скорочена тривалість робочого тижня за роботу із шкідливими умовами праці встановлюється працівникам виробництв, робіт, цехів, професій і посад, передбачених відповідними розділами Переліку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 лютого 2001 р. № 163 (далі — Перелік № 163).

При визначені права на скорочену тривалість робочого тижня за роботу із шкідливими умовами праці необхідно додержуватись вимог Порядку застосування Переліку виробництв, цехів, професій і посад із шкідливими умовами праці, робота в яких дає право на скорочену тривалість робочого тижня, затвердженого наказом Мінісоцполітики України від 23.03.2001 р. № 122 (далі – Порядок № 122).

Згідно пункту 1 зазначеного порядку, скорочена тривалість робочого тижня за роботу із шкідливими умовами праці встановлюється працівникам виробництв, цехів, професій і посад, передбачених відповідними розділами Переліку №163, незалежно від відомчого підпорядкування цих виробництв, цехів, а також від форм власності підприємств, організацій і установ.

Назви професій і посад керівників, фахівців, службовців та робітників, передбачених у Переліку, вказані відповідно до Класифікатора професій ДК 003:2010, із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства соціальної політики №1103 від 04.07.2017р.

Працівникам, професії та посади яких не передбачені в Переліку, але які в окремі періоди робочого часу виконують роботу на виробництвах, у цехах, за професіями і на посадах, означених Переліком, скорочена тривалість робочого часу встановлюється у ці дні тієї самої тривалості, як і працівникам, постійно зайнятим на цій роботі.

Відповідно до пункту 7 Порядку №122, якщо в Переліку№163 зазначено «постійно зайнятий» або «що постійно працює», скорочена тривалість робочого часу відповідно до вказаної в Переліку тривалості встановлюється працівникові лише в ті дні, коли він фактично був зайнятий в цих умовах протягом всього скороченого робочого часу, встановленого для працівників цих виробництв, цехів, професій і посад.

У разі відсутності таких записів скорочена тривалість робочого часу згідно із зазначеною в Переліку тривалістю встановлюється працівникові лише в ті дні, коли він фактично був зайнятий в шкідливих умовах праці не менше половини тривалості робочого часу, встановленого для працівників цих виробництв, цехів, професій, посад.

Згідно п. 9 Порядку № 122 скорочена тривалість робочого тижня встановлюється колективним договором залежно від результатів атестації робочих місць за умовами праці, відповідно до Порядку проведення атестації робочих місць за умовами праці, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.1992 р. № 442.

Підтвердження цього права працівникові можливе тільки при віднесенні його робочого місця до категорії із шкідливими умовами праці за результатами атестації робочих місць.

Облік часу , відпрацьованого в шкідливих умовах, проводить власник або уповноважений ним орган. Оскільки законодавством не визначено в який спосіб проводиться такий облік, підприємство (організація) самостійно ухвалює рішення щодо проведення такого обліку (табель, журнал тощо).

Головний державний інспектор Управління Держпраці у Полтавській області Гаркава Н.В.

Система Orphus