Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Повідомити про проблеми задля подальшого їх вирішення, кременчужани можуть через ресурс «Відкрите місто»

Повідомити про проблеми задля подальшого їх вирішення, кременчужани можуть через ресурс «Відкрите місто»

У Кременчуці для посилення участі громадян у розвитку місцевої громади в процесі вирішення актуальних проблем, запустили проект «Відкрите місто: посилення участі громадян у розвитку місцевої громади».

За інформацією оператора порталу КП «Кременчукінвест», від початку  запуску ресурсу надійшло 98 звернень громадян. На сьогоднішній день у стадії опрацювання перебувають 40 звернень. За останній тиждень надходили скарги на підтоплення проїжджих територій від танення снігу, прибирання снігу тощо. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.
Повідомити про проблеми в своїх мікрорайонах тощо для їх подальшого  оперативного вирішення можна, скориставшись системою «Відкрите місто». Знайти її можна в інтернеті за посиланням:  http://opencity.in.ua/#r=UA. Зареєструватися в порталі «Відкрите місто» легко та просто, слід лише вказати свою електронну адресу та письмово окреслити проблему.   
Після публікації повідомлення відповідальний працівник визначеної організації прийме його в роботу, а згодом повідомить про  вирішення проблеми або закриє її, надавши пояснення, чому проблему зараз вирішити неможливо. Якщо автор повідомлення вважає, що проблему не вирішено, або вирішено не якісно, він має можливість повторно її відкрити, обґрунтувавши свої дії. З моменту публікації повідомлення про проблему стає публічним, і вся переписка між користувачами, працівниками організацій та установ відстежується в коментарях, фіксується суть змін та час, коли це відбулось. Це сприяє відкритості та прозорості роботи органів місцевого самоврядування та комунальних підприємств. Також це дає можливість більш об’єктивно оцінити якість роботи підрозділів міської влади.
Перейти до вмісту