Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

Почесною грамотою Полтавської обласної ради нагородили голову федерації греко-римської боротьби Полтавщини

Почесною грамотою Полтавської обласної ради нагородили голову федерації греко-римської боротьби Полтавщини

Сьогодні нагородили почесною грамотою Полтавської обласної ради та нагрудним знаком Голову Федерації греко-римської боротьби Полтавщини Рустама Азізова. Про це повідомив у соцмережі заступник голови Полтавської ОДА Роман Товстий.

“Чим більше зусиль і фінансів ми вкладемо у спорт зараз, тим менше їх згодом доведеться вкладати в медицину. Тому маємо підтримувати як різні спортивні напрямки, так і окремих людей, які присвячують своє життя фізичному вихованню молоді”, – написав Роман Товстий. – Не знаю, як йому вдається поєднувати громадську роботу очільника Федерації греко-римської боротьби Полтавщини і посаду заступника голови Шевченківської у Полтаві районної ради. Але робить він це на «відмінно» – в області постійно відкривають нові борцівські зали, а наші спортсмени завойовують високі місця на всеукраїнських змаганнях”.

Роман Товстий підкреслив, що облдержадміністрація та обласна рада останні два роки роблять для спорту все можливе.

“Маю на увазі, як відзначення окремих талантів, так і фінансування галузі в цілому. У 2017 році наші борці – майстри спорту України – Дмитро Пишков та Євген Савєта почали отримувати стипендії голови ОДА. А в 2018-му, фінансування управління сім’ї, молоді та спорту ОДА складе 100 млн грн”.